Spolupráce

Milí návštěvníci,

rádi bychom Vám nabídli několik možností spolupráce. Jednou z nich je reklamní prostor na našich webových stránkách prostřednictvím několika forem:

Bannery

Váš banner (jak statický, tak dynamický s prokliknutím na Vaší stránku) můžeme umístit na naše webové stránky KrajniBodyCR.cz, NejZapadnejsi.cz, NejVychodnejsi.cz, NejSevernejsi.cz, nebo NejJiznejsi.cz.

Pro restaurace a penziony

Pokud máte restaurační, či ubytovací zařízení v jednom z našich 4 krajních regionů, nabízíme Vám prostor pro prezentaci Vašich služeb v rámci připravované podstránky
„Ubytování a stravování“.

Podstránka: Zajímavosti v regionu

Pro majitele, či provozovatele nejrůznějších podniků (muzea, sportovní areály, sjezdovky, zábavné parky apod.), nacházejících se v daných regionech, nabízíme možnost
prezentace v rámci podstránek “Zajímavosti v regionu”.

Instagram

Propagaci lze propojit s našimi stránkami na sociální síti Instagram:
NejZapadnejsi.cz, nebo KrajniBodyCR.

Dárce/Mecenáš

V případě, že se Vám naše iniciativa líbí a rádi byste se stali našimi podporovateli, rádi Vám nabídneme benefity v podobě uvedení Vašeho jména na našich stránkách (pokud si to budete přát), poskytnutí našich upomínkových certifikátů zdarma (apod. dle domluvy).

Pro nejštědřejší mecenáše (fajnšmekry) rádi uspořádáme společnou vycházku k jednomu ze čtyř krajních bodů- alespoň se neztratíte sami, ale společně s námi! (To byl samozřejmě vtip, protože díky projektu KrajniBodyCR.cz snadno trefíme).
Nejsme profesionální průvodci, ale po cestě se s námi nudit nebudete a navíc i připravíme “sváču” na cestu.
Vhodné jak pro jednotlivce, tak skupinky.

V případě zájmu, či dotazů nás kontaktujte na e-mailovou adresu:

emailinfo@nejzapadnejsi.cz

Upozornění: Jsme otevřeni spolupráci a na Vaše zprávy odpovídáme nebezpečně rychle!